
Приватбанк: ще один рік пліч-о-пліч із бізнесом
Як сервіси банку допомагають підприємцям
під час війни
Приватбанк — один з безперечних лідерів банківського корпоративного ринку. За понад 30 років роботи він здобув значний досвід в обслуговуванні українського бізнесу й добре розуміє його потреби. Як у мирний час, так і нині, адже попри обстріли, блекаути й інші труднощі бізнес працює, сплачує податки, допомагає ЗСУ. Банки та їхні послуги відіграють тут важливу роль, оскільки є невід’ємним складником роботи будь-якої компанії.
Ми зробили добірку сервісів та пропозицій від Привату, які були запущені у 2024 році, підтримували українські компанії, спрощували їхню діяльність та робили ефективнішими.
СПЕЦПРОЄКТ
Продукти Еквайрингу
Еквайринг від Приватбанку — це екосистема сервісів, які роблять бізнес зручнішим та стійким до викликів, зокрема воєнних. Підключивши їх і працюючи в звичному для себе режимі, підприємці можуть скоротити частину поточних витрат, збільшити обсяги продажів, працювати під час блекаутів та отримувати інші бонуси. Цим уже скористались понад 200 тисяч підприємців, а сам Приватбанк у 2024 році увійшов у ТОП-20 європейських і ТОП-150 світових провідних еквайрів за оцінкою аналітичного видання Nilson Report.
Розповімо про деякі із цих сервісів.
Приват24 для бізнесу
Послуги для ФОП
Малий та середній бізнес
У цьому сегменті Приватбанк однозначно порадував компанії, які здійснюють валютні операції. Їм пропонують безоплатний шестимісячний тест-драйв «Торгової платформи». Це інноваційний сервіс, що дає змогу бізнесу купувати й продавати валюту за комфортним курсом, зниженою комісією та протягом подовженої торгової сесії — з 9:30 до 16:00.
.jpg)
детальніше
Кредитування
Кредиту-вання
Замість висновку
Бізнесу не обійтися без банківських послуг. Але нині, під час повномасштабної війни, обслуговуючий банк повинен бути не просто інструментом прийому/відправлення або місцем зберігання грошей. Він має стати для компанії надійним партнером, який сприяє розвитку, заощаджує кошт и, підставляє фінансове плече. Приватбанк у цьому плані — один з найдосвідченіших. Саме тому своїм основним банком його обрали 45% юридичних осіб та 61% підприємців (результати дослідження компанії CBR).
Масштаби його нинішньої діяльності вражають. Лише за першу половину 2024 року чистий прибуток досяг 30,6 млрд грн. Це дає змогу банку інвестувати у вдосконалення наявних сервісів для бізнесу та в розробку нових.
Не забуває Приват і про соціальну відповідальність. За перші 6 місяців 2024 року він спрямував на благодійність понад 90 млн грн. Гроші пішли на програми зміцнення обороноздатності країни, допомогу шпиталям, медзакладам, працівникам, будівництво укриттів у Харківській області та інші соціальні проєкти.
Також в жовтні 2024-го Приват запустив «Бізнес-школу для захисників». Проєкт стартував у партнерстві банка з Європейською Бізнес Асоціацією, OLX Україна та Mastercard. Завдяки йому українські військовослужбовці та ветерани можуть безкоштовно отримати знання, інструменти та підтримку для успішного переходу до цивільного життя завдяки підприємництву.